پست های اخیر

پرسش و پاسخ جوانان با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی

گروه رسانه ای شمیم به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان گزیده ای از جلسات پرسش و پاسخ جوانان با حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی، نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی را برای نخستین بار از وبسایت و شبکه‌های اجتماعی منتشر  می کند. در شبکه های اجتماعی سروش، ایتا، بله و روبیکا با ما همراه باشید …

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ دولت جوان حزب اللهی

نظر رهبر انقلاب درباره دولت جوان حزب اللهی: جوان گرایی در مدیریت به معنای کنارگذاشتن همه با تجربه‌ها نیست.  

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ اولین تبر ابراهیمی بر بت بزرگ آمریکا

سخنرانی تلوزیونی مقام معظم رهبری در سالروز قیام ۱۹ دی: قیام ۱۹ دی اولین تبر ابراهیمی بر بت بزرگ آمریکا بود، نقشه آمریکا برای ایران در سال ۸۸ در سال ۹۹ بر سر خودشان آمد.

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ سلاح حاج قاسم

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: جوانان این کشور اجازه نمی‌دهند که با به شهادت رساندن حاج قاسم جای او خالی بماند و به صورت هدفمند سلاح او را به دوش خواهند گرفت.

ادامه مطلب »

کلام بصیرتی / شناخت زمان و بصیرت

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: امروز تمام کفر با تمام دین در تقابل است.

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ بخشی از پیام حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی در پی ارتحال حضرت علامه آیت الله مصباح یزدی

بخشی از پیام حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی در پی ارتحال حضرت علامه آیت الله مصباح یزدی

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ ۴۰ سال جهاد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بیش از ۴۰ سال در راه خدا جهاد کرد اما شهادتش بیش از ۴۰ سال جهاد او به اسلام و جامعه بشری ارزش داد.

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ حیات جدید

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: با شهادت حاج قاسم سلیمانی هم او حیات جدیدی یافت و هم انقلاب و ملت ما حیات جدیدی یافت.

ادامه مطلب »

کلام بصیرتی/ بصیرت عمار در فتنه ها

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: تفکر عمار در فتنه ها کارساز است و لذاست که وقتی عمار با معاضدت آن حدیث شریف، به دست لشکر معاویه به شهادت رسید، لشکر معاویه شمشیرها را گذاشتند.

ادامه مطلب »

سخن‌نگاشت/ خنثی شدن توطئه دشمن

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و هوشیاری و بصیرت مردم، توطئه های دشمنان خنثی خواهد شد و وارد مرحله جدیدی خواهیم شد که پشت سر آن گام دوم انقلاب است که باید اسلام عملی و اجرایی بر اساس قانون اساسی صورت گیرد.(۹۹/۰۴/۲۵)  

ادامه مطلب »

سخن‌نگاشت/ بصیرت و زمان شناسی

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:‌ خنثی شدن توطئه دشمن متناسب با بصیرت و زمان شناسی جامعه صورت می‌گیرد زیرا از هر گوشه‌ای که فتنه بر می‌خیزد، از کم کاری عده ای است که آگاهانه و یا ناآگاهانه منویات دشمن را در جامعه پیاده می‌کنند.(۹۷/۱۰/۰۸)  

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ یزیدهای زمانه

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:‌ کسانی که خداوند به آنها استعداد بیان و قلم داده است، صحنه های میدان مبارزه با یزیدهای زمانه را برای مردم و نسل های آینده به تصویر بکشند و تمام تلاش خود را در این راه انجام دهند چرا که دشمن کمر به تباهی جامعه ما بسته است.

ادامه مطلب »

گزارش تصویری/ جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، جلسه شورای فرهنگ عمومی خراسان جنوبی با حضور حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی برگزار شد.  

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ پیام به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

بی تردید مناسبتی شایسته تر از روز میلاد حضرت زینب (سلام الله علیها) برای قدردانی از پرستاران و تکریم مدافعان سلامت نمی‌توان یافت.جانفشانی و از خودگذشتگی جامعه پرستاری در روزهای سخت مبارزه با کرونا ویروس گواهی بر تعهد و هدفمندی جامعه پرستاری می باشد که وظایف خود را با انگیزه های الهی و برگرفته از مکتب عاشورا انجام می‌دهند. سید …

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ وحدت جامعه

امام جمعه بیرجند:یک جامعه وقتی به وحدت می‌رسد که کارش بر پایه تحقیق و پژوهش باشد.

ادامه مطلب »