خانه / تاپ خبر / نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: حضور در انتخابات از بزرگترین عبادات محسوب می شود

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: حضور در انتخابات از بزرگترین عبادات محسوب می شود

امام جمعه بیرجند، گفت: حضور در انتخابات از بزرگترین عبادات محسوب می‌شود، زیرا سرنوشت جامعه را رقم می‌زند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی صبح امروز(جمعه)  بعد از شرکت در مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه(سلام الله علیها) و آغاز دهه کرامت، اظهار داشت: حضور در انتخابات از بزرگترین عبادات محسوب می‌شود، زیرا سرنوشت جامعه را رقم می‌زند.

نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی با اشاره به اینکه امروز همانند جنگ احزاب که تمام کفر در مقابل تمام اسلام ایستاد، می بینید که با چه وحشی‌گری‌های دشمنان اسلام در سراسر جهان به تعبیر خودشان همه گزینه‌ها را به کار می‌گیرند،گفت: در جنگ ترکیبی ما هم باید به همه زوایا توجه داشته باشیم تا در نهایت پیروزی اسلام و مردم ایران اسلامی عزیز رقم بخورد.

وی تصریح کرد: هر چیزی جای خود را دارد، اما دو مطلب شاخص است؛ یکی بصیرت که باید حواسمان جمع باشد در میدان دشمن بازی نکنیم زیرا دشمن در هر قالبی با دروغ، فریب و تبلیغ کار می‌کند و کارش هم همین بوده چون شیطان است و این بصیرت است که کاملاً می‌تواند آن خط حق را از باطل جدا کند و دشمن را ناکام بگذارد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی، یادآور شد: مکمل بصیرت، اراده است و لذا مشاهده می‌کنیم مردم ایران در طول تاریخ راست قامت ایستاده‌اند و در همه صحنه‌ها دشمن را ناکام گذاشته‌اند.

امام جمعه بیرجند در پایان مطرح کرد: امیدواریم در سطح ایران به خصوص مردم ویژه خراسان جنوبی که پیشتازی و بصیرت از مسائل ثبت شده مردم این استان است، محقق شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *