خانه / تاپ خبر / نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی: شرایط برای کارهای تبینی فراهم است

نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی: شرایط برای کارهای تبینی فراهم است

حجت الاسلام و المسلمین عبادی با اشاره به اینکه جریان فلسطین مظلوم دنيا را متحول کرده است، گفت: با طرح و برنامه درست می توان افرادی که گمراه اند را با اندک توجیهی بیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی امروز (۱۷ آبان) در قرارگاه جهاد تبیین استان ضمن آرزوی پیروزی فلسطین بر رژیم غاصب صهیونیستی ،گفت: آدمی در هر شرایطی که باشد کارش از نقص خالی نیست اما در مجموع کار های خوبی در بحث تبیین انجام شده است.

وی افزود: جنبه های عملیاتی مسائل مربوط به تبیین در آینده نزدیک باید صورت بگیرد، اسلام و دین خدا مخصوص یک قشر، کشور و قوم نیست لذا همه مسئولین ذی ربط باید در تصمیم گیری ها همه اقشار را در نظر بگیرند.

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای عبادی ادامه داد: در توطئه‌هایی که چند سال قبل توطئه را برنامه ریزی کرده بودند به صورت یک جنگ ترکیبی خیلی ها را به طمع انداخته بود، که با لطف پروردگار مواجه با شکست شد، شکست در آن برای زمینه سازی های فعالیت کارآمد بود، جریانات تلخی بود و در پای یک اتهامی که برای اثباتش باید دلیل می آوردند اما مصونيت پیدا کردند اما به برکت خون های مظلومین زمینه را برای روشنگری فراهم کردند که این روشنگری در سطح جهانی است.

وی گفت: امروز پر رنگ ترین مسئله، جریان فلسطین مظلوم است به طوری که مشاهده می کنید دنيا را متحول کرده است یعنی مردم در جای خودش، حتی مسئولین شورای امنیت و سازمان مللی که در مجموعه استعمارگران تعریف شده و برنامه هایشان به نفع استعمارگران است اما بعضی از افرادی که در مجموعه سازمان ملل هستند از کار های خودشان فریاد می زنند.

امام جمعه بیرجند خطاب به اعضای قرارگاه جهاد تبین گفت: اگر بر اساس سیاست‌گذاری های خوبی که انجام می دهید و در این شرايط که زمینه مساعد است یک طرح و برنامه ای داشته باشید؛ افراد گمراه با اندک توجیهی بیدار می شوند در زمینه تبیین موفق خواهیم بود.

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای عبادی یادآور شد: البته باید توجه داشت که برخی ها وابسطه به استعمارگران هستند و از خواب بیدار نخواهند شد، استعمارگران که با همه قساوت عمل کردند اما امروز به شکست خود اعتراف کرده‌ اند، لذا اگر تبلیغات به صورت موفق فعال شود زمینه فراهم است.

نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی بیان کرد: امروز کسی نمی تواند انکار کند که جهان به دو جبهه اسلام و عدالت خواهی در مقابل ظلم و استعمار است و بر کسی پوشیده نیست که پیروزی با اسلام است لذا طرح های تبینی در اولویت است.

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای عبادی در پایان خاطرنشان کرد: بی حجابی و بی عدالتی و ایجاد مشکلات اقتصادی از جمله اقدامات مهم جبهه ظلم برای پیروزی است که باید روی همه این مسائل کار شود، پیشنهادات در خصوص اینکه وارد جنبه های عملیاتی باید شد، داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *