خانه / تاپ خبر / نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، مردم ۹ دی دیگری آفریدند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، مردم ۹ دی دیگری آفریدند

حجت الاسلام و المسلمین عبادی با اشاره حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: دیدیم که دهه هشتادی ها و دهه نودی ها از همه جلوتر هستند، اما این نوجوانان کمک می خواهند، اگر درست و به موقع عمل کنیم وقت های آینده و پیش رو را می توانیم برای خدمت به مردم احراز کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی امروز سه شنبه(۲۵ بهمن) در نشست مشترک روحانیون نیروهای مسلح مستقر در استان گفت: مسئله نیاز جامعه به تبیین، آنهایی که در قیافه معارض هستند، دو نوع می باشند، بعضی قاصر هستند برخی دیگر مقصّر.

 

وی افزود: در ۹ دی بعد از هشت ماه که مردم در شبهات بودند، وقتی شبهه رفع شد مردم چگونه ۹ دی را آفریدند، همچنین در اعتراضات و شبهات و در جنگ ترکیبی که ایجاد نمودند، با این فاصبه که زیبا عمل شد و پرده برداری شد، مردم یک ۹ دی جدید آفریدند، لذا مردم نیاز دارند که در طرح و برنامه های مبارزه با دشمن نباید به صورت انفعالی رفتار کرد، تا آنها شبهه ایجاد کنند و ما پاسخگویی کنیم، باید میلیون ها سوالی که از غرب وجود دارد را به مردم ارائه داد.

 

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای عبادی عنوان کرد: جدا سازی بین معاند و بین انسان هایی که دچار اشتباه هستند باید با تبیین صحیح صورت گیرد، که این جدا سازی سبب می شود خود مردم پاسخ این افراد را بدهد، همینگونه که تا الان داده اند، کارهای دشمن با وجود چهار  هزار اتاق فکر و هزینه های عظیمی که انجام می شود نشان دهنده است که دشمن قوی است، نباید دشمن را ضعیف شمرد.

وی ادامه داد: همه ما مقصر هستیم و باید در پیشگاه خداوند استغفار کنیم چرا که هیچ ابهامی در حق وجود ندارد؛ اگر خداوند ما را پیروی از حق و عدل مکلف کرده، این شدنی است و همه آنچه که بر حجت حق نقش دارد خداوند در اختیار ما قرار داده است و همه ما یا می‌دانیم یا می‌توانیم بدانیم اما از این پیروی نمی‌کنیم بهترین دلیلش این است که شما به همان مسائل در امور روزمره زندگی را عوام‌ترین مردم می‌فهمند اما اینجا نمی‌خواهند بفهمند و بر اساس انواع و اقسام انحرافات فکری و نفسانی دنبال بیگانه و خائن و غیرکارشناس می‌رود.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به جحد (انکار کردن همراه با علم و یقین است) برخی از افراد جامعه، بیان کرد: اگر تسلیم حق نیستیم دچار بیماری جحد هستیم.

 

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای عبادی تصریح کرد: عوامل و رسانه‌های بیگانه تردیدی در حق و باطل ندارند اما دچاری بیماری نفسانی و جحد هستند و منکر حق می‌شوند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اغتشاشات اخیر ضایعات زیادی داشت، بیش از ۱۰۰ نفر از بهترین افراد را به شهادت رساندند، اما نتیجه داشت چراکه خون شهدا آثار دارد، نتیجه آن این شد که برخی از مردمی که گوشی برای شنیدن نداشتند، امروز گوش برای شنیدن دارند لذا حجت مردم برای ما تمام است اما باید طرح و برنامه خود را شفاف کنیم.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: باید تقسیم بندی لازم در آموزش و پرورش، دانشگاه ها، حوزه ها، بازارها و ادارات  انجام شود تا هرکس وظیفه خود را درست انجام دهد، امروز دیدیم که دهه هشتادی ها و دهه نودی ها از همه جلوتر هستند، اما این نوجوانان کمک می خواهند، اگر درست و به موقع عمل کنیم وقت های آینده و پیش رو را می توانیم برای خدمت به مردم احراز کنیم، اما اگر ولنگاری شود، فرصت ها خواهد سوخت.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *