خانه / تاپ خبر / نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: دروغ و تزویر آخرین ابزار دشمن/ لزوم تدوین طرحی برای نجات جامعه از ابهامات کاذب دشمن

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: دروغ و تزویر آخرین ابزار دشمن/ لزوم تدوین طرحی برای نجات جامعه از ابهامات کاذب دشمن

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عبادی با بیان اینکه استکبار جهانی در منطقه و سطح بین الملل با نسخه بسیج طعم شکست را چشید، گفت: دروغ و تزویر آخرین ابزار دشمن با طرح های حساب شده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی صبح امروز شنبه (۲۸ آبان) در دیدار با دست اندرکاران و اعضای ستاد بزرگداشت هفته بسیج اظهار کرد: بسیج که بر یک نوع حرکت اطلاق می شود اصل تکون آن در طول تاریخ بوده است یعنی همواره انبیاء مرسلین و اولیای جانشین آنان برای نجات بشر نیاز به نیرو داشتند و آن نیرو با هر اسم و عنوانی در واقع تکون این اندیشه بسیجی است که در پای عقیده و اندیشه خود و برای نجات نوع انسان و تحکیم راه انبیاء با همه وجود به میدان می آمده است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: این انقلاب عظیم که در امتداد دعوت اولیاء برای تجدید اسلام صورت گرفت، با همراهی مردم با ارتش و سپاه به بار نشست و قوام پیدا کرد.

 

وی با بیان اینکه بسیج متعلق به قشر خاصی نیست، افزود: در هر زمانی بنا به اولویت‌های جامعه و نظام، بسیج همیشه پیشتاز میدان بوده است چه در جنگ هشت ساله دفاع مقدس و چه در حوزه محرومیت زدایی و کمک‌های بهداشتی، مسائل علمی و امدادرسانی در حوادث سیل و زلزله همیشه بسیجی می درخشد.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عبادی در ادامه عنوان کرد: استکبار جهانی در منطقه و سطح بین الملل با نسخه بسیج طعم شکست را چشید.

 

امام جمعه بیرجند با اشاره به نیاز امروز مردم و اسلام، تصریح کرد: دشمن بارها اقرار کرد که همه گزینه های را بر علیه نظام اسلامی اجرا کردند و در همه آنها با رسوایی زمین گیر شدند. البته این نه اولین و نه آخرین آن خواهد بود و تاریخ هم برای ما عبرت است.

 

وی به توطئه علیه اسلام در جنگ صفین و روی آوردن دشمن به دروغ و تزویر و قرآن روی نیزه کردن اشاره کرد و گفت: امروز دشمن ما که در نهایت ضعف است به دلیل اینکه ملت ها دیگر از مستکبران متنفر هستند، دروغ و تزویر آخرین ابزار آنان با طرح حساب شده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عبادی با اشاره به دروغ پراکنی رسانه های معاند در حوادث اخیر کشور، ادامه داد: دشمن آن طرف دنیا فرزندان ما را با دروغ و تزویر گمراه می کند آیا ما و بسیج با آن صداقت و قدرتی که دارد نمی تواند این فرزندان گمراه ما را هدایت کند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر ضرورت روشنگری در جامعه تصریح کرد: باید عده ای این دروغ های دشمن را تنظیم و به اطلاع افراد کم تجربه برسانند که با چه کسانی رو به رو هستند.

 

وی با اشاره به اینکه دشمن در جهت دروغ پردازی، جنگ روانی و تبلیغات چون کارشان است بسیار مهارت دارند و قابل مقایسه نیست، بیان کرد: دشمن بر اساس نوع تبلیغات خود با تکبری که دارند از روی عمد به عنوان سمبل توفق در جهت تبلیغاتی دروغ رسمی (هولوکاست) که نمونه ای ندارد را مطرح می کنند و بر همین اساس اروپایی ها برای جبران این دروغ سرزمینی(فلسطین) را به یهودی ها می دهند.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عبادی تأکید کرد: بیش از ۷۰ سال است که با یک شعار و دروغ بزرگ «سرزمین بدون جمعیت برای جمعیت بدون سرزمین» مردم فلسطین را آواره کردند و هر وقت که خواسته‌اند، به هر نحوی مردم را کشته و شهید کرده اند در حالیکه فلسطینیان صاحبان اصلی آن آب و خاک هستند و فلسطین جزء نقاط اصلی در طول تاریخ بوده که هرگز بدون جمعیت نبوده است.

 

امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه ۱۷ هزار ترور توسط منافقین، قتل ها، اختلال در فعالیت های اقتصاد کشور، برنامه‌های نفوذی و گرفتن جلوی رشد علمی در دانشگاه‌ها و … همه طراحی‌های برنامه ریزی شده دشمن در ۴ هزار اتاق فکرشان است، گفت: ما باید بدانیم هر روزی نیاز انقلاب و جامعه چیست؛ برای خنثی کردن توطئه های دشمن و نجات فرزندانمان باید طرحی برنامه ریزی و سرمایه گذاری کنیم.

 

وی با بیان اینکه اگر کار خود را در جهاد تبیین و بیان واقعیت ها به جوانان و جامعه درست انجام دهیم فرزندان ما باید بسیجی تربیت شود نه فردی فاسق غرب پرست، افزود: در این تجربه تلخ میوه های شیرین در انتظار است چون اگر چه دشمن در این فتنه برنامه ریزی کرده بود اما هر چه داشت، سوخت و از بین برد. اگر ما یک حرکت عالمانه و موثر انجام دهیم برای همیشه دشمن را از صحنه خارج کردیم.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عبادی در پایان درخواست کرد طرحی برای روشنگری و نجات جامعه از ابهامات کاذبی که دشمن ایجاد کرده طراحی شود که بعد کارآمدترین نیرو علیه بیگانه همانی خواهد بود که متوجه شود دشمن او را فریب داده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *