خانه / تاپ خبر / نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی: ابزار پیروزی غرب ایجاد فساد است/ بخش عظیمی از فتنه اخیر مربوط به باورهای کاذب بود

نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی: ابزار پیروزی غرب ایجاد فساد است/ بخش عظیمی از فتنه اخیر مربوط به باورهای کاذب بود

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عبادی با بیان اینکه بخش عظیمی از فتنه اخیر مربوط به باورهای کاذب بود، گفت: باید در جهاد تبیین با ارائه مستندات فتنه‌گری دشمن را برای مردم به خصوص جوانان و نوجوانان بازگو کنیم تا فریب دشمن را نخورند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین حاج سیدعلیرضا عبادی صبح امروز شنبه (۱۰ مهر) در دیدار با مدیرکل جدید و جمعی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، گفت: یک غده سرطانی و منبع فساد که مانع بزرگی سر راه بشر قرار دارد، که از محاسبات پی می برید که آن اندیشه، فرهنگ و سیاست غرب و قاره اروپا است.

وی بیان کرد: از ۴۰۰ سال قبل که اروپائیها وارد صحنه استعمار شدند اولین قدمی که بعد از حضور بعضی کشورهای اروپایی در غرب آسیا برداشتند، حضورشان در قاره آمریکا بود که افسانه هایی ساختند در حالی که واقعیت چیز دیگری است، قاره آمریکا تمدن و جمعیت داشت و کشف شده بود.

امام جمعه بیرجند  در ادامه گفت: به طوری که در آماری بین ۶۰ میلیون تا ۸۰ میلیون مردم بومی آمریکا را از بین بردند و بر سنگ قبر آنها ایالات متحده را بنا کردند، بعدها در قاره آسیا رسماً به تصرف پرداختند و هرجا رفتند فاسد کردند، ابزار پیروزی آنها فساد است، از مواد مخدر گرفته تا منکرات و با اندیشه اصالت لذت و اقتصاد، ویران کردن شهرها و انواع سوء استفاده ها از ابزار غرب است.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عبادی یادآور شد: غرب بعد از جنگ جهانی دوم در بیش از ۵۰ کشور دخالت مستقیم کرده اند و هرجا پا گذاشته اند فساد ایجاد کردند، در زمان جنگ جهانی دوم با ورود متفقین و دستور توقف دفاع حدود شش میلیون کشته و بین رفتند، بعد از انقلاب اسلامی نیز یک جنگ تمام عیار علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به راه انداختند و تا توانستند از انسان های خوب کشور از بین بردند.

امام جمعه بیرجند تاکید کرد: در کنار این انواع و اقسام فساد فرهنگی انجام می دهند، اول مردم را فاسد می کنند و بعد حمله می کنند که این کار را در ۷۰۰ سال قبل در آندلس اسلامی نیز اجرا کرده اند، اگر در جهاد تبیین با مستنداتی که دارد اگر اینها را بتوان به مردم عزیز ایران اسلامی به خصوص جوانان و نوجوانان تبیین کنیم تا افراد کم تجربه گول مکر و حیله دشمن را نخورند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عبادی یادآور شد: در فتنه اخیر بخش عظیمی مربوط به باورهای کاذبی بود که افراد چیز نمی دانستند، اگر مسائل اصلی کشورهای غرب به صورت مختصر در اختیار جوانان قرار گیرد، بعد جای ننگ دارد که کسی منبع‌اش رادیو بی بی سی انگلیسی باشد، این کم فروشی و گران فروشی ها نیز فرهنگ غرب است، که باید جامعه ما از آن ننگ داشته باشد.

وی افزود: این نارضایتی ها نیز به وسیله اشخاصی ایجاد می شود که به سمت فرهنگ غرب هستند، چراکه آنها از پشت مرز که نمی توانند کاری کنند، بلکه اشخاصی هستند که با فضای مجازی یا فضای حقیقی این نارضایتی را ایجاد می کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تصریح کرد: بیش از ۲۵۰ هزار نفر از بهترین جمعیت ایران را در یک شکارگاه به شهادت رسانند و به جای آن از کسانی پشتیبانی می کنند که اگر در جهاد تبیین درست تبیین شود جامعه ما مصونیت پیدا خواهد کرد.

ایشان در پایان خاطرنشان کرد: شهدا و خانواده شهدای ما اسناد انقلاب است و انقلاب ما اسلام ما است، امیدواریم که بعد از ۴۰ سال آزمون و خطا به این آرمان بزرگ برسیم، باید یک کتاب مستقل و مستند در این زمینه تدوین و چاپ شود و همچنین شهدا ناشناخته استان به جامعه معرفی شوند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *