خانه / تاپ خبر / نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: حاج قاسم‌ و صیاد شیرازی‌های ایران ناشناخته هستند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: حاج قاسم‌ و صیاد شیرازی‌های ایران ناشناخته هستند

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عبادی گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، حاج قاسم‌ها و صیاد شیرازی‌های ناشناخته هستند چون راه یکی است درجات فرق می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین حاج سیدعلیرضا عبادی   امروز چهارشنبه (۳۰ شهریور)  در دیدار با فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی مستقر در خراسان جنوبی که در آستانه‌ هفته دفاع مقدس برگزار شد، اظهار کرد: در آیه ۳۰ سوره بقره آمده است که «و (به یاد آر) وقتی که پروردگارت فرشتگان را فرمود که من در زمین خلیفه‌ای خواهم گماشت، گفتند: آیا کسانی در زمین خواهی گماشت که در آن فساد کنند و خونها بریزند و حال آنکه ما خود تو را تسبیح و تقدیس می‌کنیم؟! خداوند فرمود: من چیزی (از اسرار خلقت بشر) می‌دانم که شما نمی‌دانید.»

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه انسان مظهر اسماء الله می شود، گفت: اضداد بزرگترین عامل رشد و کمال انسان می شود چون آزمایش اینجا پیش می آید و خداوند بشر را برای امتحان آفریده است.

 

وی بیان کرد: کسی که با اختیار خودش راه فساد برمی گزیند «وَالَّذينَ كَفَروا يُقاتِلونَ في سَبيلِ الطّاغوتِ» است و کسی که با حسن انتخاب تابع حق است «الَّذينَ آمَنوا يُقاتِلونَ في سَبيلِ اللَّهِ».

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عبادی با اشاره به اینکه همواره این اصطکاک‌ها و اضداد نیازمند جهاد و دفاع است، ادامه داد: مسئله دفاع اجتناب ناپذیر است و براساس آیات قرآن اگر خداوند، بعضی از مردم را به وسیله بعضی دیگر دفع نمی‌کرد، زمین را فساد فرامی‌گرفت.

 

امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه جهاد یکی از فروع دین است و حضرت حسین بن علی(ع) سمبل همه عالم در مقاومت در راه حق است، عنوان کرد: شهید حاج‌قاسم سلیمانی در نامه ای به خانواده‌اش می‌گوید من تصور ندارم که لباس نظامی را برای کشتن انسان‌ها بر تن کنم بلکه من لباس نظامی را پوشیدم تا انسان کُش ها را از روی زمین بردارم، این دیدگاه و مکتب حاج‌قاسم افتخاری برای نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی بیان کرد: همه عالم منتظر هستند که از تاریکستان حکومت های غربی آزاد شوند حضرت مهدی(عج) برای تکمیل نسبت به این جبهه است.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عبادی در پایان افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، حاج قاسم‌ها و صیاد شیرازی‌های ناشناخته هستند چون راه یکی است درجات فرق می‌کند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *