خانه / تاپ خبر / نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: بصیرت تنها راه مقابله با دشمن است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: بصیرت تنها راه مقابله با دشمن است

حجت الاسلام والمسلمین آقای عبادی با اشاره به اینکه چشم مظلومان عالم به بازوی قدرتمند نیروی مسلح جمهوری اسلامی است، گفت: تنها «بصیرت» راه مقابله با دشمنان نظام و انقلاب محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی امروز (۱۹ مرداد ماه)  در همایش سیاسی نیروهای مسلح خراسان جنوبی اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی یک کلمه طیبه است و جایگاه این نیروی مسلح مکتبی و مقتدر در داخل و خارج حفظ تمامیت ارضی کشور است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح نقش امر به معروف و نهی از منکر را در جهان بر عهده دارند، دنیایی که بر ظلم، قتل، تعدی، تجاوز، مظلوم کشی و … گویی اتفاق کرده است.

وی ادامه داد: نیروهای مزدور امروز در سراسر جهان برای کوبیدن مردم، ارزش های دینی مردم و استقلال مردم با یکدیگر هم عهد شده اند و هیچ منکری بدتر از این نمی توان تصور کرد.

حجت الاسلام ولمسلمین حاج آقای عبادی افزود:  چشم مظلومان عالم به بازوی قدرتمند نیروی مسلح جمهوری اسلامی است، به این دلیل که دنیای استعمار و استکبار جز زبان قدرت خیچ چیز نمی فهمند و نه دین و نه وجدان دارد و فقط واژه قدرت را می فهمد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان جنوبی، بیان داشت:  نیروهای مسلح جمهوری اسلامی طی ۴۴ سال بعد از بیعت با امام راحل، قدرت و استقامت خود را به شرق و غرب نشان داده است و این ها ارزش هایی است که خدای متعال می داند.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح و همه هسته های مقاومت در داخل و خارج کشور که در مقابل ظلم جهانی ایستاده اند مقدمه ای برای برپایی عدالت جهانی هستند و نیروهای مسلح جز ارتش مهدی موعود(عج) محسوب می شود.

وی گفت: مواضع مکتب اهل بیت(ع) در اسلام بر کسی پوشیده نیست، امروز با این همه انفجار اطلاعات نسبت به این موضوع آگاهی کاملی و بیشتری نسبت به ما دارند اما نفس و طغیان و سرکشی را پیشه گرفته اند و دم از حقوق بشر هم می زنند.

حجت الاسلام ولمسلمین حاج آقای عبادی در پایان خاطر نشان کرد: این قدر دروغ ها را با جرات و محکم بیان می کنند که افراد ساده لوح گول می خورند و تنها بصیرت راه مقابله با آنان محسوب می شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *