خانه / تاپ خبر / نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: شبیخون دشمن ناشی از کمبود بصیرت در جامعه است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: شبیخون دشمن ناشی از کمبود بصیرت در جامعه است

حجت الاسلام و المسلمین آقای عبادی شبیخون دشمن ناشی از کمبود بصیرت در جامعه است، گفت: برخی با وجود اینکه همه مقدمات در صحنه برای فهم و شعور فراهم است اما باز هم نمی‌فهمند چون به شکم‌هایشان از لقمه حرام پر شده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی صبح امروز (۲۵ اردیبهشت) در دیدار با مسئول دفتر و جمعی از کارکنان دفاتر نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) استان با اشاره به شبیخون دشمن اظهار کرد: گاهی این شبیخون به دلیل ایجاد ابهام دشمن در جامعه است و این شبیخون منحصر به فرهنگ نیست.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در ادامه بیان کرد: برای اینکه از ناحیه دشمن شبیخون نخوریم راهش بصیرت است، بی بصیرتی در هر امری مساوی با همان قبول شبیخون است و فتنه ۸۸ را ایجاد کردند و هشت ما طول کشید تا بعد از آن ضایعات بصیرتی ایجاد شد که ۹ دی بود.

وی ادامه داد: دشمن در طول این مدت چهل و چند سال که خودش بارها گفته همه گزینه ها را روی میز دارد و آزمایش هم کرده به لطف خدا، دشمن مأیوس مانده است و هر جایی کم آوردیم دست قدرت الهی آمده و به سینه نامحرم زده است.

امام جمعه بیرجند افزود: آیا جامعه اسلامی و انقلابی برای اینکه دزدی، کم فروشی و احتکار نکند باید برایش نگهبان بگذراند؟ این اتفاق نیست اینها طرح است و قدم به قدم دشمن و نفوذ او همراهش است مسائلی را به اسم های گوناگونی که بخشی مسائل اقتصادی است، مطرح می کند و یک جامعه انقلابی که از جوان خود برای اسلام می گذرد، تفکر لیبرالی و پول پرستی آنقدر در او تاثیر می گذارد که خودش را فراموش می کند و در نتیجه نیاز است او را نگه دارند که دزدی و احتکار نکند.

وی ادامه داد:  همان جریاناتی که شما در گذشته شنیدید که عده ای به خاطر پول بادآورده و عده ای به خاطر فقر دین را فراموش کردند و این ها همه طرح دشمن است که ناشی از کمبود بصیرت در جامعه است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان جنوبی گفت: رسانه های دشمن با چه حرصی برای صحنه سازی و دروغ سازی تلاش می کنند تا مخاطب نتواند واقعیت را تشخیص دهد، یعنی چقدر بعضی‌ها کندفهم هستند که هنوز مخاطب دشمنی می شوند که ده ها سال است هر روز دروغ پراکنی کرده است.

حجت الاسلام والمسملین حاج آقای عبادی، گفت:  علاج این همه خطرات و دردها داشتن بصیرت برای تشخیص خود و تبیین برای دیگران است، برخی با وجود اینکه همه مقدمات در صحنه برای فهم و شعور فراهم است اما باز هم نمی فهمند بنابراین مشکل این افراد در اینجاست که امام حسین(ع) فرمود: «شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر دل‌هایتان مُهر [غفلت] خورده است».

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: آیا این جای ننگ ندارد که صهیونیست به صورت علنی بگوید فلان حزب و جریان در جمهوری اسلامی ایران از ذخایر ماست!

وی تأکید کرد: امروز مسئله بصیرت و جهاد تبیین بسیار ضرورت دارد چون شکست دشمن در همه صحنه های قطعی است و به این بخش تمرکز پیدا کرده و اگر به صورت هماهنگ با بصیرت کافی و تحلیل درست این روشنگری توسعه پیدا کند و در معادله ای پیروز را رقم بزند دشمن برای همیشه شکست خواهد خورد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عبادی در پایان خاطر نشان کرد: همه خیرات و برکات در سایه پیروزی حق است، در حدیث پیامبر(ص) در سفر امام علی(ع) به یمن فرمود: «اى على! اگر خداوند به دستان تو انسانى را هدايت كند ، از آنچه خورشيد بر آن تابيده براى تو بهتر است.»

پایان پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *