خانه / تاپ خبر / نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با حضور در بیت شریف ابوی مرحوم حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سیدهاشم حسینی درگذشت این عالم ربانی را به خانواده ایشان تسلیت گفتند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با حضور در بیت شریف ابوی مرحوم حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سیدهاشم حسینی درگذشت این عالم ربانی را به خانواده ایشان تسلیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عبادی  با حضور در منزل ابوی مرحوم حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید هاشم حسینی با عرض تسلیت درگذشت فرزند ایشان، گفت: مرگ سفری است که همه باید به نوبت راهی آن شوند لذا همه ما باید آماده باشیم و آنچه که مهم است این است که عاقبت بخیر شویم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، اظهار داشت: این دنیا برای هیچ فردی جای ماندن نیست و فوت فرزند شما هم برای یک آزمایش است.

وی ادامه داد: فرزند یکی از امانت هایی است که خداوند داده است و هر وقت بخواهد امانت خود را می گیرد، صاحب و مالک اصلی خدا است، باطن این امور تماما خیر است.

حجت الاسلام والمسلمین آقای عبادی، بیان کرد: مرحوم فرزند شما چه متعلق به حوزه و چه متعلق به مردم باشد این مصیبت برای حوزه و مردم است.

وی افزود: الحمدلله خدا به شما خیلی صبر داده است که این ها لازمه ایمان است.

امام جمعه بیرجند در پایان، گفت: همه در غم شما شریک هستند ان شاء الله که شما و خانواده و همه بازماندگان به واسطه صبری که دارید از اجر بسیار بالایی برخوردار هستید.

وی افزود: ان شاء الله خداوند بر درجات فرزند شما بیفزاید و شما هم ماجور باشید، خدا عاقبت همه ما را بخیر کند و این سفر را برای همه ما مبارک گرداند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *