پست های اخیر

عکس نوشت/ مجموعه عکس نوشت دهه فجر انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، بیانات حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی پیرامون دهه فجر انقلاب اسلامی جهت استفاده و بهره برداری عموم به صورت عکس نوشت منتشر شد.

ادامه مطلب »

عکس نوشت/ سیلی به هیمنه آمریکا

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، بیانات حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی پیرامون حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد جهت استفاده و بهره برداری عموم به صورت عکس نوشت منتشر شد.

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ سلاح حاج قاسم

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: جوانان این کشور اجازه نمی‌دهند که با به شهادت رساندن حاج قاسم جای او خالی بماند و به صورت هدفمند سلاح او را به دوش خواهند گرفت.

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ ۴۰ سال جهاد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بیش از ۴۰ سال در راه خدا جهاد کرد اما شهادتش بیش از ۴۰ سال جهاد او به اسلام و جامعه بشری ارزش داد.

ادامه مطلب »

سخن‌نگاشت/ خنثی شدن توطئه دشمن

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و هوشیاری و بصیرت مردم، توطئه های دشمنان خنثی خواهد شد و وارد مرحله جدیدی خواهیم شد که پشت سر آن گام دوم انقلاب است که باید اسلام عملی و اجرایی بر اساس قانون اساسی صورت گیرد.(۹۹/۰۴/۲۵)  

ادامه مطلب »

سخن‌نگاشت/ بصیرت و زمان شناسی

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:‌ خنثی شدن توطئه دشمن متناسب با بصیرت و زمان شناسی جامعه صورت می‌گیرد زیرا از هر گوشه‌ای که فتنه بر می‌خیزد، از کم کاری عده ای است که آگاهانه و یا ناآگاهانه منویات دشمن را در جامعه پیاده می‌کنند.(۹۷/۱۰/۰۸)  

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ یزیدهای زمانه

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:‌ کسانی که خداوند به آنها استعداد بیان و قلم داده است، صحنه های میدان مبارزه با یزیدهای زمانه را برای مردم و نسل های آینده به تصویر بکشند و تمام تلاش خود را در این راه انجام دهند چرا که دشمن کمر به تباهی جامعه ما بسته است.

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ پیام به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

بی تردید مناسبتی شایسته تر از روز میلاد حضرت زینب (سلام الله علیها) برای قدردانی از پرستاران و تکریم مدافعان سلامت نمی‌توان یافت.جانفشانی و از خودگذشتگی جامعه پرستاری در روزهای سخت مبارزه با کرونا ویروس گواهی بر تعهد و هدفمندی جامعه پرستاری می باشد که وظایف خود را با انگیزه های الهی و برگرفته از مکتب عاشورا انجام می‌دهند. سید …

ادامه مطلب »

سخن‌نگاشت/ روز پژوهش

امروز بحث های آموزشی،تحقیق و پژوهش،فرهنگ و مسائل اجتماعی و سیاسی در کشور مطرح است و این در حالی است که در گذشته تا جایی امکان پیشرفت وجود داشت که برای ارباب های طاغوت مزاحمتی ایجاد نمی‌شد.(۹۷/۱۱/۰۴)

ادامه مطلب »

سخن‌نگاشت/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به بازرس کل استان

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به بازرس کل استان: این اوضاع نابسامان نتیجه کم‌کاری و ولنگاری مسئولینی است که برخی ممکن است از وجود نفوذی ها و عمدی بوده و گاهی هم از روی ندانم کاری‌هایی که در نتیجه عدم نظارت به وجود آمده است.(۹۹/۰۹/۲۳)

ادامه مطلب »