خانه / تاپ خبر / رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان جنوبی: موکب اربعین خراسان جنوبی عازم سیستان و بلوچستان شد

رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان جنوبی: موکب اربعین خراسان جنوبی عازم سیستان و بلوچستان شد

جوینده گفت: نخستین موکب خدمت رسانی از خراسان جنوبی برای کمک به مردم سیستان و بلوچستان به شهرستان دلگان اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، آقای موسی جوینده در گفتگو با شبستان، اظهار داشت: بنا بر وظیفه ای که داشتیم و با عنایت و همت مردم خراسان جنوبی نخستین موکب خدمت رسانی به مردم سیل زده شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان اعزام شد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان جنوبی افزود: در این موکب که به نام موکب اربعین در شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان خدمات رسانی خواهد کرد، ۳۰ نفر همکاری می کنند.

جوینده افزود: مردم خراسان جنوبی می توانند کمک ها و نذورات خود را به نام سردار بزرگ سپاه اسلام، سردار شهید سلیمانی تقدیم مردم سیل زده سیستان و بلوچستان کنند، چراکه اگر هم اکنون سردار دلها در جمع ما حضور می داشت، در میدان کمک رسانی به مردم سیستان و بلوچستان حضور می یافت.

وی ادامه داد: شخصیت بزرگی را از دست داده ایم که وجودش برای مامغتنم بود ولی مردم خیرین هم همواره کمک رسان مردم آسب دیده هستند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات خراسان جنوبی گفت: مردم می توانند کمک های نقدی خود را به شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۹۵۶۶۷۹۷۵ نزد بانک انصار واریز کنند، همچنین هموطنان گرامی می توانند کمک های غیرنقدی مانند برنج، حبوبات، بخاری، پتو و کنسروجات را به آدرس خیابان طالقانی ۱۵، پلاک ۵، ستاد بازسازی عتبات عالیات تحویل دهند و مردم دیگر شهرستان‌ها هم می توانند کمک‌های غیر نقدی خود دفاتر این ستاد در هر شهر تحویل دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *