خانه / تاپ خبر / امام جمعه بیرجند: در چهل سال گذشته نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران در کمک به مظلوم و مقابله با ستمگر ثابت قدم بوده اند

امام جمعه بیرجند: در چهل سال گذشته نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران در کمک به مظلوم و مقابله با ستمگر ثابت قدم بوده اند

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی پیش از ظهر امروز در دیدار با اساتید گروه معارف جنگ شهید امیر سپهبد صیاد شیرازی اظهار کرد: بنده هنگامی که شما را می بینم بسیار خوشحال می شوم و توفیق شما را از درگاه پروردگار درخواست دارم.

 

وی افزود: بهترین دوران زندگی خود را در ارتش جمهوری اسلامی ایران که کلمه طیبه است و در کنار بهترین دوستان که واقعا نیروهای زحمت کش، با وقار و فداکار بودند، سپری کردم.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: زندگی شیرین و تلخی دارد اما آن رشد معنوی که به هدف نهایی که همان قرب پروردگار و ظهور حضرت مهدی(عج) ختم می شود بسیار ارزشمند است، لذا امیدواریم تا تلاش ها و زحماتتان به آن متصل گردد و جامعه بشری از این همه ظلم، تجاوز، تعدی و آوارگی خارج شود.

 

حجت الاسلام و المسلمین عبادی تصریح کرد: امیدواریم تا هرچه زودتر ظهور حضرت مهدی(عج) محقق گردد تا بشر پس از این همه تلخی، به آن زندگی که قرآن وعده داده است، برسد.

 

وی عنوان داشت: امروز شاهد هستیم که استکبار جهانی در دنیا چه می کند، از کشورهای اروپایی گرفته تا کشورهای آسیایی، از نیجریه تا میانمار ظلم و آدم کشی را به درجه اعلی رسانده اند، اما از طرفی در کشورهای خودشان راهپیمایی های گسترده ای بر علیه نظامشان انجام می شود و در مقابل کاخ سفید پرچم آمریکا را به آتش می کشند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه وجدان هر انسانی از این همه ظلم و تعدی استکبار جهانی به درد می آید، افزود: در این چهل سال نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران بر آن ثبات قدمی که در کمک به مظلوم و مقابله علیه ستمگر بوده است، مانده اند و این افتخار بسیار بزرگی است.

 

انتهای پیام/ط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *