خانه / تاپ خبر / نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: استکبار جهانی استقلال جمهوری اسلامی را بر نمی‌تابد/ دشمن در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهد ماند

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: استکبار جهانی استقلال جمهوری اسلامی را بر نمی‌تابد/ دشمن در رسیدن به اهداف خود ناکام خواهد ماند

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی بر لزوم بصیرت و هوشیاری آحاد مردم در شرایط کنونی تأکید کرد و گفت: دشمن در این صحنه نیز ناکام می‌ماند و مردم و نیروهای مسلح ما به لطف خداوند سرافراز بیرون خواهند آمد.به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند و به نقل از فارس حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح در بیرجند، اظهار داشت: یکی از افتخارات بزرگ نیروهای مسلح برخورداری از ایمان است که به صورت هدفمند از آرمان ایمانی و جامعه ایمانی خود دفاع می‌کنند.

وی از دیگر ویژگی‌های نیروهای مسلح را مردمی بودن آن‌ها دانست و بیان داشت: مردمی بودن نیروهای مسلح برخواسته از استقلال نظام جمهوری اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی شاخصه بزرگ جمهوری اسلامی را استقلال آن دانست و بیان داشت: استکبار جهانی استقلال جمهوری اسلامی را بر نمی‌تابد و بعد از چهل سال هنوز به وعده‌های چند ماهه اکتفا می‌کند، وعده‌هایی که هرگز تفسیر نخواهد شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی با اشاره به مکر و حیله دشمن، مطرح کرد: دشمنان با ایجاد جنگ روانی، اهرم‌های اقتصادی و بزرگ‌نمایی مشکلات سعی می‌کنند به اهداف خود برسند.

وی با اعلام اینکه دشمن سعی می‌کند مسائلی که به سادگی در جامعه حل می‌شود را به عنوان مشکلات لاینحل مطرح کند، اضافه کرد: متأسفانه مکر و حیله دشمن در برخی افراد ضعیف‌النفس تأثیر می‌گذارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی بر لزوم بصیرت و هوشیاری آحاد مردم در شرایط کنونی تأکید کرد و گفت: دشمن در این صحنه نیز ناکام می‌ماند و مردم و نیروهای مسلح ما به لطف خداوند سرافراز بیرون خواهند آمد.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اینکه امروز دشمن با مکر و حیله از عهده ما بر نمی‌آید، خاطرنشان کرد: باید با بهره‌گیری از درس‌ها و عبرت‌های عاشورا و هوشیاری در همه صحنه‌ها مراقب دشمن باشیم.

وی مطرح کرد: نیروهای مسلح بسیاری از کشورها به دلیل عدم استقلال و تأثیرپذیری از بیگانگان نه آرمان و نه استقلالی دارند و مزدورانه مجری برنامه‌های بیگانه هستند و هرگز نمی‌توانند مردمی باشند و لوله‌های سلاح آن‌ها به سمت مردم نشانه می‌رود.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی به ذلت برخی کشورها اشاره و تبیین کرد: ذلت برخی کشورها تا جایی است که بیگانگان از پشت مرزها و دریا می‌گویند این‌ها گاو شیرده ما هستند و مطمئناً نیروهای مسلح آن‌ها چیزی نیستند جز مجری بیگانه و دشمن.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی با اعلام اینکه در زمان معاصر و گذشته تاریخ، آثار شوم دشمن را به وضوح می‌توان مشاهده کرد، افزود: در جریان واقعه کربلا نیز دست نفوذ بیگانه در کار بود و حکومت‌های خودخواه، ضدمردمی و ضد ایمانی؛ اهل بیت رسول خدا را قتل عام کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *