خانه / تاپ خبر / پیام نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) و روز پرستار

پیام نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی به مناسبت میلاد حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) و روز پرستار

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با صدور پیامی ولادت حضرت زینب کبری (سلام الله علیها)  اسوه صبر و بردباری و روز پرستار را تبریک گفت.

متن پیام حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
“و من احیاها فکانما احیا الناس جمیعا”

فرخنده زاد روز بانوی عظیم الشان اسلام و بزرگ پرچمدار واقعه کربلا حضرت زینب کبری (سلام الله علیها)، اسوه صبر و بردباری که با ایثار و فداکاری اقداماتی تاثیرگذار را در مسیر پرستاری از بازماندگان واقعه دردناک کربلا، از خود به یادگار نهادند را تبریک می گویم.

بی تردید مناسبتی شایسته تر از روز میلاد حضرت زینب(سلام الله علیها) برای قدردانی از پرستاران و تکریم مدافعان سلامت نمی توان یافت. جانفشانی و از خودگذشتگی جامعه پرستاری در روزهای سخت مبارزه با کرونا ویروس گواهی بر تعهد و هدفمندی جامعه پرستاری می باشد که وظایف خود را با انگیزه های الهی و برگرفته از مکتب عاشورا انجام می دهند.

پرستاران عزیز هر لحظه‌ای که در این کار سنگین و فرسایشی، با توجه به احساس تکلیف در مقابل بیمار، در مقابل انسان دردمند می گذرانند، یک حسنه‌ای را از خدای متعال و یک پاداش و اجری را از حضرت ربوبی دریافت می کنند.

همه موظّفیم از این انسانهاى فداکار و دلسوزى که از بیماران در مراحل دشوار بیمارى با عمل انسانىِ پرستارىِ خود مواظبت و حمایت می کنند، به‌‌عنوان احترام به یک ارزش انسانى والا قدردانى نماییم.

سید علیرضا عبادی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند
۲۹ آذرماه ۱۳۹۹

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *