خانه / تاپ خبر / مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران: محور فعالیت‌های سپاه خدمت به مردم در عرصه‌های مختلف است

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران: محور فعالیت‌های سپاه خدمت به مردم در عرصه‌های مختلف است

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، سردار غیاثی، مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: امروز توفیق بزرگی خداوند به ما عنایت کرد تا در ابتدای صبح به محضر شما برسیم.

وی با اشاره به اینکه چهار سال از آخرین دیدار بنده با حضرتعالی گذشته است، افزود: در این ایام به دنبال فرصتی بودیم تا به محضر شما و دیگر عزیزانمان در استان خراسان جنوبی برسیم که بنا به دلایلی محقق نشد، لذا در اولین فرصتی که مهیا گردید بر خود وظیفه دانستیم که به محضر شما برسیم.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: خداوند متعال شاهد است که از مهمترین هدف هایی که در این سفر داشته ایم، دیدار و زیارت حضرتعالی و در کنار آن دیدار با عزیزان سپاه استان و عرض خداقوت به آنها بوده است.

سردار غیاثی تصریح کرد: ۱۱ ماه حضور در خراسان جنوبی و توفیق خدمت گزاری به مردم این استان، جزء بهترین ایام خدمت بنده به شمار می آید که خداوند را بر این منتی که بر بنده داشته است، بسیار شاکر هستم، این دوران اگرچه کوتاه بود اما به اعتقاد بنده در موقعیتی قرار گرفتیم که احساس کردیم در کنار خدمتی که انجام می دهیم، نیم نگاهی نیز به برخی از مسائلی که استان را تحت تأثیر خودش قرار داده بود، به همراه دیگر همکارانمان در سپاه و تعاملی که با حضرتعالی داشتیم، توجه داشتیم.

وی با بیان اینکه بنا بر تدبیر فرمانده محترم کل سپاه، پاسداران انقلاب اسلامی چهار سال نیز در استان فارس مشغول به خدمت بودیم، بیان داشت: زمانی که حکم معارفه ابلاغ شد، احساس بنده این بود که هنوز برنامه هایی که برای این استان پیش بینی کرده بودیم، یک سال دیگر را می طلبد اما با توجه به حساسیتی که استان فارس داشت و فرمانده سابق آن استان بنا به ضرورت به قرارگاه امام حسین(ع) تشریف برده بودند لازم بود که ما نیز به عنوان سرباز به این استان برویم و خداوند را شاکریم که در مدت چهال سال حضور در این استان نیز اتفاق خوبی نه به خاطر حضور بنده بلکه به خاطر شرایط حاکم و اراده همکاران و برخی از خواص، به وقوع پیوست.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مطرح کرد: استان فارس دارای اقتضائات ویژه ای نسبت به سایر استان ها است که از جمله آن می توان در حوزه های مختلف فرهنگی، هنری و تحت تاثیر قرار گرفتن در فضای مجازی، اشاره کرد.

سردار غیاثی افزود: استان فارس فرصتی برای نظام محسوب می شود و امروز قطب درمانی، فرهنگی و کشاورزی است که به نظر بنده آنطور که باید و شاید از ظرفیت آن استفاده نمی شود.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه فلسفه ی وجودی تشکیل بسیج و سپاه این بوده است که بتواند جامعه را متناسب با شرایط بالانس کند، یادآور شد: امروز سپاه محور موضوعات در عرصه های مختلف است آن هم به خاطر عنایتی است که مقام معظم رهبری نسبت به آن دارند.

سردار غیاثی افزود: در آستانه هفته دفاع مقدس هستیم که این ایام را نیز به محضر حضرتعالی تبریک عرض می کنیم و امیدواریم که خداوند متعال این لطف و عنایت را در حق ما داشته باشد که بتوانیم در راه امام و شهدای بزرگوارمان ثابت قدم باشیم و ما را نیز مشمول رحمت خود و در زمره شهدا قرار دهد تا تلاش هایمان را به گونه ای دنبال کنیم که شرمنده رفقای شهیدمان نشویم.

وی ادامه داد: ما به عنوان یک سرباز تا زمانی که مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صلاح بداند، در خدمت آنها خواهیم بود و آن را وظیفه و تکلیف می دانیم.

مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: چه در زمانی که در محضر برادر بزرگوارتان مرحوم حضرت آیت الله سید مهدی عبادی در مشهد بودیم و چه در دوران کوتاهی که در استان خراسان جنوبی با حضرتعالی مرتبط شدیم انصافا از فرمایشات شما بهره بردیم و لازم بوده برای عرض سلام مجدد به خدمت شما برسیم .

سردار غیاثی مطرح کرد: اگرچه ممکن است فراغت های میدانی ما کمتر شود اما هر زمانی که فرمایشی داشتید حتما به محضر شما خواهیم رسید.

وی در پایان گفت: در حق ما دعا بفرمایید تا بتوانیم سربازان خوبی در رکاب ولایت و مقام معظم رهبری باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *