خانه / دیدارها / نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: فتح خرمشهر، بطلان سحر استکبار بود و بر دوران استعمارگری استعمارگران خاتمه داد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: فتح خرمشهر، بطلان سحر استکبار بود و بر دوران استعمارگری استعمارگران خاتمه داد

حجت الاسلام و المسلمین عبادی با اشاره به اینکه فتح خرمشهر بطلان سحر استکبار بود، یعنی بر دوران استعمارگری استعمارگران خاتمه داد، گفت: دنیای استکبار همه ی سرمایه های خود را گذاشت تا خرمشهر را برای خود نگه دارد و موانع طبیعی، نظامی، نیروی انسانی، تسلیحاتی و.. آن را به عنوان یک طلسم ناشکستنی تعریف می کردند، اما وقتی نیروهای باایمان، انقلابی، مسلمان و مومن آن طلسم را شکستند، سحر استکبار را باطل کردند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی صبح امروز به مناسبت سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر در جمع پرسنل تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار کرد: فتح خرمشهر، تنها یک فتح نبود بلکه بطلان و سحر استکبار را به زیر پا گذاشت.

 

وی افزود: بعد از دو جنگ بین المللی که غربی ها بر جهان تحمیل کردند، حکومت لات ها، بی منطق ها و وحشی ها در سطح جهان به وقوع پیوست که این موجب ننگ جوامع بشری بود.

 

نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: مستکبرین جهان در جنگ جهانی اول و دوم، میلیون ها انسان را کشتند، برخی ها را آواره و برخی دیگر را دچار بیماری کردند و همچنین عناصر نابابی را بر مردم مناطق مختلف مسلط کردند، به گونه ای که آنقدر ترس و وحشت جامعه بشری را فرا گرفت که همه چیز، از جمله خود را فراموش کرد.

 

حجت الاسلام و المسلمین آقای عبادی تصریح کرد: پس از جنگ جهانی دوم کشورهای غربی با سوء استفاده از حالت روانی، ترس و وحشتی که بر مردم جهان حاکم شده بود، فقط از دنیا باج می گرفتند.

 

وی مطرح کرد: بعد از جنگ جهانی دوم تا امروز، آمریکا در ۵۰ کشور مختلف دخالت کرده و هرکجا بر خلاف میلش بوده نیز یک برنامه تبلیغاتی و روانی به راه انداخته و با فرستادن ناوهای خود به سمت آن کشور حکومت هایشان را تغییر داده است.

 

امام جمعه بیرجند بیان داشت: فتح خرمشهر بطلان سحر استکبار بود، یعنی بر دوران استعمارگری استعمارگران خاتمه داد.

 

حجت الاسلام و المسلمین آقای عبادی ادامه داد: در دفاع مقدس، تنها یک کشور یا یک صدام و حزب بحث با ما در جنگ نبود بلکه کل دنیا در خدمت صدام بودند و با انواع جنایات، صدام را حمایت می کردند.

 

وی اضافه کرد: دنیای استکبار همه ی سرمایه های خود را گذاشت تا خرمشهر را برای خود نگه دارد و موانع طبیعی، نظامی، نیروی انسانی، تسلیحاتی و.. آن را به عنوان یک طلسم ناشکستنی تعریف می کردند، اما وقتی نیروهای باایمان، انقلابی، مسلمان و مومن آن طلسم را شکستند، سحر استکبار را باطل کردند و به ملت های جهان جان دوباره دادند.

 

نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه پس از فتح خرمشهر، شرایط به گونه ای دیگر رقم خورد، گفت: دشمنان در یک کشور بین طیف های مختلف و در چند کشور بین مرزها، اختلاف ایجاد می کنند و نیروهای مردمی را به وسیله ی خودشان خنثی می کنند و وقتی راه هموار شد، ورود پیدا می کنند.

 

حجت الاسلام و المسلمین آقای عبادی خاطر نشان کرد: امروز یک عده دزد بین الملل، اشغالگر و غاصب قدس، به پشتیبانی همین کشورهای به اصطلاح متمدن اما بدتر از هر وحشی، هر ظلمی را انجام می دهند و آن را توجیه می کنند.

 

وی تصریح کرد: طلسمی که در خرمشهر شکست، طلسم ناباوری بود و بطلان آن طلسم، طلسم باور ما می توانیم بود.

 

امام جمعه بیرجند افزود: ارتش پرادعای رژیم صهیونیستی که در عرض ۶ روز در جنگ با برخی از کشورهای عربی پیروز شده بود امروز نه در مقابل یک کشور، بلکه در مقابل یک شهرستان به نام غزه چنان به شکست وادار می شود که ادعایش خفه می شود، اینها آثار فتح خرمشهر است.

 

حجت الاسلام و المسلمین آقای عبادی با بیان اینکه فتح خرمشهر فتح خاک نیست، مطرح کرد: امروز زمینه ها روز به روز برای منطق، برهان، حکمت و فلسفه ی حکومت و اجرای عدل فراهم می گردد.

 

وی بیان داشت: امروز مشاهده می کنید که کشورهای اروپایی و آمریکای پرادعا نه تنها در چشم ملت های سراسر جهان، بلکه در چشم مردم خودشان هم هیچ ارزشی ندارند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: آمریکا و دیگر کشورهای اروپایی که آن همه از نظر نظامی، قدرت های علمی، بهداشت، درمان، فرهنگ و.. پز می دادند امروز می بینید که در چه شرایطی قرار گرفته اند.

 

حجت الاسلام و المسلمین آقای عبادی اضافه کرد: یقین بدانید که دنیا به نحو دیگری رقم خواهد خورد و انسان ها خودشان را باور خواهند کرد و ملت ها بر اساس عقل، وجدان و عدالت طلبی به هم خواهند پیوست و ناشایسته ها را کنار خواهند زد و وحدتی بر اساس وجدان، دین و وحی حاصل خواهد شد که زمینه سازی ظهور حضرت مهدی صاحب الزمان(عج)خواهد بود.

 

وی ادامه داد: با ظهور حضرت مهدی(عج) به این دوران پست، بی منطق و حکومت لات ها و ستمگری ها خاتمه داده خواهد شد و خوشا به حال شما که همواره در خط مقدم برای مردم جهان سنگر به سنگر پیش می روید.

 

امام جمعه بیرجند افزود: پیروزی آینده که پیروی حق، عدل و منطق است، مال شما است و خدا کند که ویروس منحوس استکباری در هر قالب اروپایی، آمریکایی، صهیونیست و هر گروه و حزبی که دیده و فکرشان دنباله روی این فکر پست است از میان برداشته شود تا انسان جایگاه خودش را پیدا کند.

 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *