خانه / تاپ خبر / اینستاگرام صفحه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی را حذف کرد

اینستاگرام صفحه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی را حذف کرد

حساب کاربری حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی در فضای مجازی با نزدیک به ۱۶۰۰ عنوان مطلب توسط اینستاگرام حذف شد.

از حدود دو سال پیش، صفحه سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در اینستاگرام با نام کاربری ebadi_khj راه‌اندازی شد که به انتشار روزانه تصاویر، فیلم ها و‌ بیانات ایشان اقدام می‌کرد.

به دنبال اقدام تروریست‌های آمریکایی در به شهادت رساندن سپهبد قاسم سلیمانی، ابو مهدی المهندس و جمعی از رزمندگان اسلام‌ و موج انتشار تصاویر، فیلم ها و بیانات این شهیدان عظیم الشان در شبکه‌های اجتماعی شکل گرفت.

اینستاگرام با افزایش تعداد این تصاویر و مطالب اقدام به حذف تصاویر آنان از صفحات کاربران و همینطور چندین مورد از صفحه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی کرد.

صفحه حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی نیز که مطالب مربوط به شهادت این سردار اسلام را پوشش می‌داد، ساعتی قبل توسط اینستاگرام مسدود و از دسترس خارج شد.

پیش از این نیز شبکه اجتماعی اینستاگرام صفحات کاربران زیادی را در جهت بایکوت رسانه ای ترور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی غیرفعال کرده است و این اقدام اعتراض گسترده کاربران اینستاگرام را نیز در پی داشته است.

این اقدامات اینستاگرام بیش از پیش ماهیت تروریستی و صهیونیستی و مخالفت صریح آنان با جبهه حق را آشکار می‌کند.

روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند اعلام کرد، بزودی صفحه جدید حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی راه اندازی می شود و در راه روشنگری چهره ننگین استکبار جهانی میدان رسانه را ترک نخواهیم کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *