خانه / تاپ خبر / امام جمعه بیرجند: روز ۲۲ بهمن بر اساس این مسئله اصلی دین ” قربت الی الله ” یکی از بالاترین عبادت‌هاست

امام جمعه بیرجند: روز ۲۲ بهمن بر اساس این مسئله اصلی دین ” قربت الی الله ” یکی از بالاترین عبادت‌هاست

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی شب گذشته در جمع عزاداران حضرت فاطمه زهرا(س) در هیات صاحب الزمانی(عج) شهرستان خوسف با اشاره به اینکه انسان اشرف مخلوقات است، اظهار کرد: همه موجودات برای انسان آفریده شده اند و انسان محبوب است.

 

وی با اشاره به اینکه افرادی با تفکر لیبرالی، کبر و  خودپسندی حاضرند دنیا را از بین ببرند تا به منافع خود برسند، افزود: ایالات متحده آمریکا را اروپایی ها به وجود آوردند؛ آن ها با دروغ و فریب ۸۰ میلیون مردم بومی را کشتند و بر روی قبر آن ها آمریکا را ساختند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: اکنون نیز مشاهده می کنید که هفتاد سال است کشوری به نام فلسطین را اشغال کرده اند، مردم را کشته و برخی را آواره کرده اند و اموالشان را تصرف و به غارت برده اند.

 

حجت الاسلام و المسلمین عبادی تصریح کرد: کمتر از یک سال نیز شده است که ترامپ دیوانه بر خلاف قوانین و قراردادهای بین المللی جاسوس خانه خود را در قدس شریف قرار داده است.

 

وی ادامه داد: کشتن و آواره شدن مردم، بستن راه های برگشت سوالاتی است که باید سازمان ملل و جوامع بین المللی پاسخ دهند، اما آن ها به جای پاسخ به این سوالات هر هفته ده ها نفر را می کشند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان داشت: در دنیایی که اگر یک خرگوش را شکار کنید، فردا در محیط زیست محاکمه می شوید و زیر سوال می روید، در گوشه ای از جهان مردم را به راحتی می کشند و هیچ فردی و سازمانی نیست که جلوی آن را بگیرد.

 

حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: در رابطه با جنگ ایران و عراق نیز هنگامی که صدام پشت تلویزیون ظاهر شد و قرارداد الجزایر را پاره کرد و گفت” سه روز دیگر با من در تهران مصاحبه کنید” این سازمان ملل کجا بود؟ همین کشورهای اروپایی در طول جنگ از این فرد دیوانه حمایت و پشتیبانی نظامی کردند و سلاح شیمیایی در اختیارش قرار دادند.

 

وی ادامه داد: مستکبرین جهان در عراق،سوریه، لبنان، افغانستان، میانمار، نیجریه و… زن ها و کودکان را می کشند، برخی ها را آواره کرده اند و مالشان را به غارت برده اند و هیچ فردی در این دنیا نیست که جلویشان را بگیرد، اما انسان هایی که غیرت دارند در برابر این آفت انسانی، تفکر لیبرالی و شهوت پرستی می ایستند و حرف می زنند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه معیار دینداری حب و بغض است مطرح کرد: باید هر روز خودمان را تست کنیم تا بفهمیم از جنس و سنخ یزید هستیم یا از جنس و سنخ امام حسین(ع).

 

حجت الاسلام و المسلمین عبادی ادامه داد: اگر عقربه قطب نمای دل به سوی مظلوم و صاحب حق باشد، باید سجده شکر به جای آورد، زیرا درد انسان ها درد ما نیز هست، اما اگر بی دردی شامل حالمان بود و دچار تفکر لیبرالی شویم و از ستمگران عالم همانند ترامپ و دولتمردان انگلیسی و فرانسوی بدمان نیامد و فقط به فکر مال و ثروت بودیم باید توبه کرد.

 

وی با اشاره به اینکه هر هفته در فرانسه افرادی به خاطر پرسیدن این سوال که چرا ۹۹ درصد ثروت در دست یک درصد جامعه است شکنجه و کشته می شوند، اضافه کرد: هر وقت می خواهی خودت را تست کنی به قلبت رجوع کن  و اگر چنانچه از انسان های ستمگر، منافق بدت آید بدان خدا تو را دوست دارد.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه برخی ها از حزب الله بدشان می آید اما از انگلیس، استعمار و صهیونیست نمی ترسند، در حالی که اینان دشمنان انسان ها هستند، عنوان داشت: آمریکا بعد از جنگ جهانی با طرح انقلاب های رنگین، بر خلاف قوانین بین المللی، سیاست پنجاه کشور را عوض کرده و اکنون نیز نوبت اوکراین و یمن شده است.

 

حجت الاسلام و المسلمسن عبادی با بیان اینکه کشتن مسلمانان جهان دردی است که نه تنها سازمان ملل و جوامع بین المللی حرفی نمی زنند بلکه خود در ریختن این خون ها نیز شریکند، ادامه داد: هر وقت احساس کردید که به سوی ستمگران و افراد منحرف سوق پیدا می کنید باید توبه کنید.

 

وی گفت: ۲۲بهمن بر اساس مسئله اصلی دین یعنی قربت الی الله قابل ارزش است و یکی از بالاترین عبادت ها به شمار می رود.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ابراز داشت: روز صبح ۲۲ بهمن به جمعیت میلیونی بپیوندید و مشت های خود را به طرفداری از مظلومان عالم گره کنید.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *