خانه / تاپ خبر / نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: تمام مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت/ باید هر لحظه آماده دفاع باشیم

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: تمام مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت/ باید هر لحظه آماده دفاع باشیم

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی مشکلات کشور را داخلی دانست و گفت: تمام این مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی صبح امروز در دیدار با جمعی از فرماندهان و اعضای شورای پایگاه‌های بسیج کارمندی حوزه حمزه سیدالشهدا(ع)، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: باید به صورت همه‌جانبه از خود، کشور، ناموس، جامعه، فرهنگ و ارزش‌های مکتب اسلام دفاع کنیم.

وی با بیان اینکه پرداختن به دفاع تنها مختص به یک هفته نیست بلکه هر هفته، هر روز و هر ساعت باید دفاع را داشته باشیم، بیان داشت: دفاع یک امر لحظه‌ای است یعنی از فرهنگ، سیاست، آب و خاک و اجتماع خود باید دفاع کنیم و نباید دست روی دست قرار دهیم تا ببینیم دشمن چه می‌کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به سیستم دفاعی بدن انسان، مطرح کرد: خداوند بدن انسان، حیوان و گیاهان را حکیمانه تعبیه کرده و یکی از مسیرهایی که خداوند در بدن انسان تعبیه کرده سیستم دفاعی است.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی با اشاره به پدیده شوم اعتیاد، گفت: اعتیاد تنها یک مرض نیست بلکه ده‌ها و صدها نوع بلا در آن خوابیده و به سیستم دفاعی بدن آسیب می‌زند.

وی تأکید کرد: جامعه‌ای که به ایدز روانی، فکری و فرهنگی گرفتار شود تنها به یک مرض دچار نمی‌شود بلکه از لحاظ علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی می‌میرد و همانند یک مرده متحرک است.

افرادی که منتظر اجازه ترامپ هستند

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه متأسفانه در جامعه ما افراد منتظرند تا ترامپ به آن‌ها اجازه زندگی دهد، توضیح داد: این افراد نان جمهوری اسلامی را می‌خورند و از هوای جامعه استشمام می‌کنند اما فکر آن‌ها ایدزی است و منتظرند آمریکا آن‌ها را بپذیرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی اعلام کرد: دفاع باید هر لحظه صورت پذیرد و آحاد جامعه باید از فکر، فرهنگ، قرآن، مذهب، ناموس، شرف و موقعیت خاص خود در دنیا دفاع کنند.

وی موقعیت جمهوری اسلامی را در بهترین شرایط ارزیابی کرد و افزود: عصبانیت دشمن با ایران و انقلاب اسلامی است و برای رسیدن به اهداف خود از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

مشکلات کشور داخلی است

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی مشکلات کشور را داخلی دانست و با تأکید بر اینکه تمام این مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت، مطرح کرد: دشمن حد و مرز ندارد و این ما هستیم که آن‌ها را پررو می‌کنیم و اگر برخی کارها می‌شود به خاطر بی‌تفاوتی ما است.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی اعلام کرد: در شرایط کنونی همه مسؤول‌ هستیم ولی مسؤولیت نیروهای بسیجی بیشتر از همه است و باید این نعمت را با قدرت تمام حفظ کنیم.

انقلاب اسلامی؛ زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی(عج)

وی انقلاب اسلامی را زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی(عج) دانست و گفت: روزی که امام خمینی(ره) به ملکوت اعلی پیوستند پرچم‌های کشورهای مختلف دنیا به خاطر از دست دادن امام به عنوان مصلح به نشانه عزا نیمه برافراشته شد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی عنوان کرد: امروز با گذشت سی سال از رهبری فرزانه انقلاب اسلامی با وجود دشمنانی که از هیچ دروغی فروگذار نمی‌کنند باز هم همان دشمنان در مقابل رهبری کم می‌آورند.

برنامه‌ریزی صهیونیست‌ها در جهت دشمنی با مسلمانان

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی با بیان اینکه بنیان‌گذار اصلی کربلا امام حسن(ع) و مجری آن امام حسین(ع) است، تبیین کرد: صهیونیست‌ها در جهت دشمنی با مسلمانان به‌ویژه شیعیان برای هر یک از ائمه اطهار(ع) یک محقق قرار دادن که در زندگی آن‌ها تحقیق کنند.

وی ادامه داد: محققی که متصدی بررسی زندگی امام باقر(ع) بوده در جایی اظهار داشته که ما به دید دشمنی نگاه می‌کنیم ولی انصافاً کمالاتی که پیشوای پنجم شیعیان دارد را هیچ شخصی نداشته و ندارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی به نقش انقلاب اسلامی در اخبار و روایات آخرالزمان(عج) اشاره کرد و بیان داشت: نقش انقلاب اسلامی در آخرالزمان(عج) آماده‌سازی دنیا برای روز ظهور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *