خانه / تاپ خبر / نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: برخی به دنبال سازش و معامله با دزدهای بین‌المللی هستند/ سازمان‌های بین‌المللی شریک دزد هستند

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: برخی به دنبال سازش و معامله با دزدهای بین‌المللی هستند/ سازمان‌های بین‌المللی شریک دزد هستند

امام جمعه بیرجند گفت: دنیا وقتی به امنیت می‌رسد که دزدهای بین‌المللی خود ناامن شوند و اشتباه بزرگی که همواره بشر را تهدید می‌کند، عدم کارشناسی صحیح روی این قضیه است و می‌خواهند فتنه‌ها را با سازش و معامله و ذلت حل کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، به نقل از خبر گزاری فارس،ا ز بیرجند، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح خراسان جنوبی اظهار داشت: برای جامعه بشری آرامش و امنیت شرط زندگی است.

 وی با بیان اینکه در هر کاری، شرط نخست امنیت است، گفت: امنیت یک عنصر تولید شده نیست بلکه باید آن را ایجاد کرد چرا که عالم، عالم تضاد است و همواره علل و عواملی امنیت را تهدید می‌کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی افزود: از ابتدای زندگی بشریت همواره عده‌ای مورد هجوم دزدها و باج‌گیرها قرار می‌گرفتند و امنیت، آسایش، جان و ناموس آن‌ها به خطر می‌افتاد و امروز هرچقدر جامعه بشری گسترش پیدا کرده و از زوایای گوناگون توسعه یافته به همان نسبت نیز دزدها و متجاوزین گسترش پیدا کردند و مجهز شدند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی تصریح کرد: راه ایجاد امنیت و آرامش فرمول خود را دارد و برای اینکه جامعه‌ای، فرهنگی، سیاستی و اقتصادی محفوظ بماند، عملیات تولید و کار می‌خواهد و رمز آن نیز مقاومت است.

وی ادامه داد: دنیا وقتی به امنیت می‌رسد که دزدهای بین‌المللی خود ناامن شوند و اشتباه بزرگی که همواره بشر را تهدید می‌کند، عدم کارشناسی صحیح روی این قضیه است و می‌خواهند فتنه‌ها را با سازش و معامله و ذلت حل کنند که این موضوع راه‌حلش نیست بلکه راه‌حل تمام این‌ها، مقاومت است.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: وقتی که مغول وارد میدان شود و در صحنه تاخت‌وتاز کسی جلوی آن قرار نگیرد به طور قطع کسی هم امنیت ندارد و آن‌هایی که مغول را از صحنه بیرون می‌کنند سربداران هستند و تا مغول را شکست ندهند سر به تن آن‌ها سنگینی می‌کند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی اظهار کرد: روز سوم خردادماه نیز اینگونه بوده و یک انسان نامتعارف به نام صدام گرفتار امور نفسانی و غرور دنیا در تلویزیون برای تجاوز به یک کشوری که مستقل است قرارداد الجزایر را پاره کرد و به اتکای ۱۲ لشکر مکانیزه بدون هیچ دلیلی به خاک همسایه حمله کرده و کشورهای متجاوز نیز از این حیوان وحشی به عنوان یک ابزار استفاده کردند.

وی افزود: اما آنچه که در صحنه میدانی مسئله را رقم زد این است که مردم با ایمان و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در مقابل هجوم مغول قرن اتم ایستادند و درسی به دنیا دادند که باید تابلو باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه سازمان‌های بین‌المللی خودشان شریک دزد هستند، گفت: امروز فلسطین اشغالی ۷۰ سال زیر سلطه بیگانه مانده و هر وقت که بیگانه تمایل پیدا کند به قتل و غارت دست می‌زند و کسی هم نیست به آن‌ها بگوید چرا؟

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی عنوان کرد: سازمان ملل با آن آوازه جهانی خود بعد از اینکه صدام قرارداد الجزایر را پاره و حمله کرد به دنبال آغازکننده جنگ بودند که آغاز کننده این جنگ چه کسی است! و بعد از هشت سال جنگ و قتل و غارت سازمان ملل وقتی که متوجه شد اینجا صحنه مقاومت و صحنه‌ای است که سوم خردادها را می‌آفرینند، گفت آغازکننده جنگ صدام بوده است.

وی با بیان اینکه منافقین همواره مورد حمایت آمریکا و چند کشور اروپایی قرار داشتند، بیان کرد: امروز هم همان صحنه است و آمریکا گفت ۳۰ سال طول می‌کشد تا داعش از خاک سوریه و عراق خارج شود آن هم ۳۰ سال به معنای این ۳۰ سال دنیا نیست بلکه یعنی وقتی که فتنه‌ آن‌ها در منطقه تمام شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه هر جامعه‌ای که بخواهد جان، ناموس و فرهنگ و ارزش‌های آن حفظ شود باید مقاومت کند، تصریح کرد: امروز دشمنان از  طریق جنگ نرم وارد شدند البته اگر جهالت عده‌ای و نفوذ بیگانگان نباشد ملت ما نیز در آن صحنه‌ها دشمن را شکست می‌دهد اما مشکل این است که برخی از تصمیم‌سازها و تصمیم‌گیرها به صورت مستقیم یا غیرمستقیم تحت تاثیر حرف‎های دشمن قرار می‌گیرند و مشکلاتی را ایجاد می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *