خانه / تاپ خبر / نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: انقلاب نباید در دست نااهلش باشد/ رویش‌ها در صحنه انقلاب نشانه پیروزی است

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی: انقلاب نباید در دست نااهلش باشد/ رویش‌ها در صحنه انقلاب نشانه پیروزی است

امام جمعه بیرجند گفت: نباید اجازه دهیم انقلاب در دست نااهلش باشد؛ اسلام حقیقی و آنچه که تمام پیامبران برای آن مبعوث شدند برای اینکه حق به دست ظلمه افتاد جایگاه‌اش را از دست داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علیرضا عبادی صبح امروز در همایش رسم هجرت خراسان‌جنوبی اظهار داشت: باطل در ظاهر خود هیچگاه ماندنی نیست.

وی گفت: آنچه که در صحنه میدانی چه در میدان تاریخ و چه در شرایط معاصر وجود دارد باید آگاه باشیم و مکر و حیله پلکانی دشمنان را بخوانیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی افزود: همواره باطل در مقابل حق نمی‌تواند دوام بیاورد اما اینکه انبیاء الهی با تمام حقانیت خود شکست می‌خورند یک رمزی دارد و اگر این رمز را بفهمیم در زمان معاصر بصیرت پیدا می‌کنیم.

امام جمعه بیرجند تصریح کرد: حق اگر در دست اهلش باشد و به آن معتقد هستند عمل می‌کنند و این حق شکست ناپذیر است اما آنچه که صورت می‌گیرد غیر از این است یعنی در یک سری حیله‌هایی حق در دست نااهلش قرار می‌گیرد و اینجا حق شکست می‌خورد البته نه به این معنی که حق شکست خورده بلکه به این معنی که جبهه شکست خورده است که ظاهر آن حق بوده اما باطنش چیز دیگری است.

وی ادامه داد: بنابراین رمز در این است و نباید اجازه دهیم انقلاب در دست نااهلش باشد؛ اسلام حقیقی و آنچه که تمام پیامبران برای آن مبعوث شدند برای اینکه حق به دست ظلم افتاد جایگاهش را از دست داد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه نظام اسلامی ما بر اساس عدل است، خاطرنشان کرد: دشمنان با هوشیاری و کارشناسی شده، توطئه انجام می‌دهند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی اظهار کرد: آن‌هایی که از عدالت انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند انسان‌های بی تفاوت نیستند بلکه چمران‌ها هستند و در صحنه‌های سیاسی و تشکیلاتی بهشتی‌ها وجود دارند.

وی با بیان اینکه دشمنان در یک پروژه حساب شده هر کاری را می‌کنند، افزود: هوشیاری، بیداری و بصیرت مردم می‌تواند توطئه‌های دشمنان را خنثی کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در انقلاب اسلامی هم ریزش و هم رویش‌های زیادی وجود داشته است، گفت: نباید اجازه دهیم انقلاب اسلامی به دست نامحرم بیافتد؛ بسیاری در ظاهر از امتیازات انقلاب اسلامی استفاده می‌کند اما باطن آن‌ها چیز دیگری است.

امام جمعه بیرجند با بیان اینکه رویش‌های انقلاب اسلامی به ما امید می‌دهد و نمی‌گذارند صحنه خالی باشد، این رویش‌ها در صحنه انقلاب نشانه پیروزی است، عنوان کرد: اگر شعار استقلال آزادی و عدالت را از زبان بیگانگان شنیدید و یا اگر مردم‌سالاری که حق مردم است از دموکراسی غربی درآوردند باید وحشت کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *