فیلم

سخن نگاشت/ برنامه ریزی در بقاع متبرکه

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در دیدار با دیدار مدیرعامل جدید آستان مبارک حضرت حسین ابن موسی الکاظم(ع) طبس : می توان در بقاع متبرکه طوری برنامه ریزی صورت گیرد که تمام نیازهای دینی جامعه به مسافران تبیین شود.

ادامه مطلب »

فیلم/ تفکر شکست خورده

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، امام جمعه بیرجند گفت: آنهایی که دنبال فرهنگ فرانسه هستند بدانند که آن شکست خورده است، رسوایی های اروپایی ها و آمریکایی ها بر ملاست.

ادامه مطلب »

فیلم/ مهمترین سرمایه کشور؛ جوانان مظلوم

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی گفت: بزرگترین سرمایه جامعه و مردم ما نیروهای علمی و کارشناس در مسائل اقتصادی و اجتماعی و … هستند و کشور به همه نیاز دارد.

ادامه مطلب »

فیلم/ مقصر گرانی مرغ

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند،حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی گفت: تهیه و مدیریت توزیع مرغ و تخم مرغ مربوط به آمریکا است؟شب گذشته در تلوزیون آن شلوغی جمعیت برای خرید مرغ و یا تخم مرغ را ملاحظه کردید، آیا این به تحریم و یا آمریکا ربط …

ادامه مطلب »

فیلم / مقصر گرانی مرغ

تهیه و مدیریت توزیع مرغ و تخم مرغ مربوط به آمریکا است؟ شب گذشته در تلوزیون آن شلوغی جمعیت برای خرید مرغ و یا تخم مرغ را ملاحظه کردید، آیا این به تحریم و یا آمریکا ربط دارد؟

ادامه مطلب »

فیلم/ روضه خوانی جانسور شهادت امام هادی علیه السلام

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه بیرجند، فیلم روضه خوانی مداح اهلبیت حاج ابوالفضل نوفرستی در محضر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به مناسبت سوم رجب سالروز شهادت امام هادی (ع) جهت بهره برداری عموم منتشر گردید.

ادامه مطلب »

فیلم / نماهنگ غبار روبی مزار شهدای بیرجند به مناسبت آغاز دهه فجر

مراسم غبار روبی مزار شهدای بیرجند در آستانه آغاز ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی صبح روز شنبه ۱۱ بهمن ماه ۹۹با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند برگزار شد.  

ادامه مطلب »

فیلم / متأسفانه هنوز برای عده‌ای آمریکا قبله آنها است

امام جمعه بیرجند: در این مدت تحقق انقلاب اسلامی فرصت خوبی برای معرفی اسلام بوده است ولی ما شرایط مناسب را فراهم نکرده‌ایم، به طوریکه در کشور هنوز نتوانسته‌ایم اسلام را کامل معرفی کنیم و هنوز افرادی در کشور هستند که قبله آنها آمریکا است.  

ادامه مطلب »

فیلم / بیانات امام جمعه بیرجند در نشست با استادیاران صالحین خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، فیلم کامل سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سیدعلیرضا عبادی در نشست با استادیاران صالحین استان جهت استفاده عموم علاقه مندان منتشر گردید.

ادامه مطلب »

مداحی دلنشین در مراسم تشییع شهدای گمنام در بیرجند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، مراسم تشییع و خاکسپاری شهدای گمنام در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در بوستان آیت الله بهجت بیرجند برگزار شد. در این مراسم  مداح آقای رسول برات زاده به مداحی پرداختند . بخشی از این مداحی جهت استفاده …

ادامه مطلب »

فیلم / اقامه نماز بر ابدان مطهر شهدای گمنام توسط امام جمعه بیرجند

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی با حضور در مراسم تشییع دو شهید گمنام در بیرجند بر ابدان مطهر آن ها نماز خواند.

ادامه مطلب »