پست های اخیر

عکس نوشت/ سیلی به هیمنه آمریکا

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، بیانات حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی پیرامون حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد جهت استفاده و بهره برداری عموم به صورت عکس نوشت منتشر شد.

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ سلاح حاج قاسم

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: جوانان این کشور اجازه نمی‌دهند که با به شهادت رساندن حاج قاسم جای او خالی بماند و به صورت هدفمند سلاح او را به دوش خواهند گرفت.

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ ۴۰ سال جهاد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بیش از ۴۰ سال در راه خدا جهاد کرد اما شهادتش بیش از ۴۰ سال جهاد او به اسلام و جامعه بشری ارزش داد.

ادامه مطلب »

سخن‌نگاشت/ خنثی شدن توطئه دشمن

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و هوشیاری و بصیرت مردم، توطئه های دشمنان خنثی خواهد شد و وارد مرحله جدیدی خواهیم شد که پشت سر آن گام دوم انقلاب است که باید اسلام عملی و اجرایی بر اساس قانون اساسی صورت گیرد.(۹۹/۰۴/۲۵)  

ادامه مطلب »

سخن‌نگاشت/ بصیرت و زمان شناسی

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:‌ خنثی شدن توطئه دشمن متناسب با بصیرت و زمان شناسی جامعه صورت می‌گیرد زیرا از هر گوشه‌ای که فتنه بر می‌خیزد، از کم کاری عده ای است که آگاهانه و یا ناآگاهانه منویات دشمن را در جامعه پیاده می‌کنند.(۹۷/۱۰/۰۸)  

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ یزیدهای زمانه

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:‌ کسانی که خداوند به آنها استعداد بیان و قلم داده است، صحنه های میدان مبارزه با یزیدهای زمانه را برای مردم و نسل های آینده به تصویر بکشند و تمام تلاش خود را در این راه انجام دهند چرا که دشمن کمر به تباهی جامعه ما بسته است.

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ پیام به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار

بی تردید مناسبتی شایسته تر از روز میلاد حضرت زینب (سلام الله علیها) برای قدردانی از پرستاران و تکریم مدافعان سلامت نمی‌توان یافت.جانفشانی و از خودگذشتگی جامعه پرستاری در روزهای سخت مبارزه با کرونا ویروس گواهی بر تعهد و هدفمندی جامعه پرستاری می باشد که وظایف خود را با انگیزه های الهی و برگرفته از مکتب عاشورا انجام می‌دهند. سید …

ادامه مطلب »

سخن‌نگاشت/ روز پژوهش

امروز بحث های آموزشی،تحقیق و پژوهش،فرهنگ و مسائل اجتماعی و سیاسی در کشور مطرح است و این در حالی است که در گذشته تا جایی امکان پیشرفت وجود داشت که برای ارباب های طاغوت مزاحمتی ایجاد نمی‌شد.(۹۷/۱۱/۰۴)

ادامه مطلب »

سخن‌نگاشت/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به بازرس کل استان

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به بازرس کل استان: این اوضاع نابسامان نتیجه کم‌کاری و ولنگاری مسئولینی است که برخی ممکن است از وجود نفوذی ها و عمدی بوده و گاهی هم از روی ندانم کاری‌هایی که در نتیجه عدم نظارت به وجود آمده است.(۹۹/۰۹/۲۳)

ادامه مطلب »

سخن نگاشت/ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به بازرس کل استان

۱٫پیشگیری؛ حیات سیاسی، اجتماعی و حکومتی را حفظ می‌کند و زمانی موثر است که به موقع تذکرها داده شود و جلوی فساد را بگیرند؛ اگر برخوردها آگاهانه باشد دیگر افراد جرات خیانت را پیدا نمی‌کنند، اما اگر برخوردی صورت نگیرد آن فردی که امین است هم دزد می‌شود. ۲٫با وجود تبلیغات فراوان دشمن در فضای مجازی و وجود جریان نفوذ، …

ادامه مطلب »